Skip to main content

Om oss

Temareiser Fredrikstad har i over 20 år vært en av Norges ledende arrangører av reiser innen kunst, historie, kultur og musikk.

Våre reiseledere er norske forfattere, journalister og kulturformidlere, som tar deg med til deres favorittreisemål. 

Vi holder til sentralt i Fredrikstad, og er en del av Ugland Travel Group. Her inngår også selskapene Vista Travel, Dues Sportsreiser, Indre Østfold reisebyrå, Bennett of Norway og Centrum Reisebyrå/HRG. Ugland Travel Group har en omsetning på over 500 millioner og er privat eiet av Knut Axel Ugland med familie.

Familien eier også en rekke andre selskaper innenfor ulike sektorer både nasjonalt og internasjonalt. Konsernets hoved-engasjementer er luftfart, eiendom, varehandel, reiseliv og shipping, og har totalt i overkant av 500 ansatte.

 

 
Kort presentasjon av ansatte i Temareiser Fredrikstad
 

Bjørn Drange
Daglig leder/Managing Director
bjorn.drange@temareiserfredrikstad.no

 


 

Cathrine Lund
Markedsføring/Turproduksjon
cathrine.lund@temareiserfredrikstad.no



Guri Banken
Produktansvarlig/Product Manager

guri.banken@temareiserfredrikstad.no                

 

 

 

Lene Johansen
Turproduksjon/Tour production

lene.johansen@temareiserfredrikstad.no 
 

 

   

Helen Granlund
Salg/Turproduksjon

helen.granlund@temareiserfredrikstad.no 

 

 

Eva Aas
Salg/Booking/Turproduksjon
eva.aas@temareiserfredrikstad.no

  

 

 

Kari Olsen
Økonomileder/Economy Manager
kari.olsen@temareiserfredrikstad.no

 

 

 

Søk reise

Reisekalender

20/6Val di Fiemme - en vandretur i DolomitteneFra 12 600,-
24/6Yorkshire, Lake District og Hadrians mur - avgang StavangerFra 20 995,-
1/7Norske i VesterledFra 25 300,-
5/7En reise i Russlands historieFra 28 750,-
23/7Opplev Andrea Bocelli i Toscana - med Stavanger AftenbladFra 16 995,-